ANASAYFA DJ GİRİŞİ KURALLARIMIZ RADYO NİCK AL YAYIN AKIŞIMIZ DJ LİSTESİ DJ BAŞVURUSU ACTİVE-X YÜKLE İLETİŞİM
''Kendini Bilene Kural Gerekmez Edeple Gelen Hürmetle Gider...((RADYO KURUCULARI)):(Mehmet salih Şimşek)**(YÜCEL REVİ)**(ÖZKAN KAYMAK)**(DJ-SORUMLULARI)):**(ÖZKAN KAYMAK)**(YÜCEL REVİ)**(DJ_DAMLA)**((DJ_LERİMİZ)):(DJ-BORDOBERELİ)**(DJ_USTURA)**(DJ_DAMLA)**(DJ-FAROZLU)**(DJ YAĞMUR)**(DJ_PİSTON_61)**(DJ_SERDAR)**(DJ-LEYLA)**(DJ-MUSTAFA)**(DJ-YAKAMOZ ESRA)**(DJ-OFLU DURSUN)**(DJ-SEHER YELİ)**(DJ-BUZ MAVİSİ)**(DJ-ESİNTİ)**(DJ-AYENO8)**(DJ_SU*MİSALİ)**(DJ-ARZU-CAN)**(DJ-!_N_C_!_)**(DJ_BÖCÜKK)**(DJ_YORGUNO61)***(DJ_YAKAMOZ)**(DJ_MUHLİS)**(DJ_RIZA)**(DJ_YAHYA)*(DJ-ÖZLEM)**(DJ_PRENS)* DaMarDan gİReR TrİBe SoKarıM ÇeKer GiDeR KrİzE SoKaRım Ayık oLL...! ''
Gezinti Bağlantılarını Atla. Gezinti Bağlantılarını Atla.
BordoMaviFM FM Radyo Kuralları
1- Dj’ler kendilerine verilen şifreleri korumakla yükümlüdür. Her ne şekilde olursa olsun Radyo şifre bilgilerini kimseyle paylaşmamalıdır. Aksi durumunda Dj’likten Men edilir
2- Dj olarak radyomuzu temsil ettiğinizi unutmayın. Dolayısıyla devamlı nazik tatlı dilli ve misafirperver olmamız şarttır.
3- Radyomuz Dostluk, kardeşlik, sevgi ve arkadaşlığın ön planda tutulduğu bi mekandır. Bunun dışında amaç taşıyan kişiler aramızda yer alamaz.
4- Gast ve Guest’ler Devamlı kapalı kalacaktır. Nicki Sifresiz olan dinleyicilerinde Gast ve Guestlerden farkı yoktur.
5- Radyoda ‘’Özeller’’ önemli bir durum olmadığı müddetçe kapalı olacaktır.
6- Sürekli gelen dinleyicilerimiz ailemizin bir ferdi dir. Bu yüzden onları F yapalım.
7- Yayında olan Dj devamlı radyoda bulunmalı ve yapılan istek şarkıları çalmalıdır.
8- Radyoda dinleyici olarakta bulunan Dj’ler her gelen her yeni kişiye misafirperver olmalı, selamlarını ve hatırlarını sormalıdır. ( sadece tanıdıkları için değil tüm yeni dinleyicileri için aynı duyarlılıkta olunmalıdır)
9- Eğer İstek Şarkı arşivinde yoksa ve temin edemediyse istek şarkıda bulunan dinleyiciye benzer bir şarkı çalınmalıdır ve belirtilmelidir.
10- Dj’ler Siyaset Şarkilari Çalmasi Yasakdir
11- Her Dj yayın saatlerine uymak zorundadır. Eğer bir nedenden dolayı olamayacak ise bunu bildirmelidir.
12- Yayın esnasında Dj herhangi bi nedenden dolayı düşme tehlikesi, veya da dinleyicilerin radyoyu dinleyememi gibi bir sorunu hissettiginde yaynı başka bi Dj arkadaşa vermelidir.
13- Radyoda çalınan şarkılarda isteklere öncelik verilmeli, argo içerikli şarkılar çalınmamalı, yeni şarkılarada ağırlık verilmeli, Aynı sanatçıdan arka arkaya şarkılar çalınmamalıdır.
14- Yayındaki Dj eğer işi varsa ve listeden yayın yapıyorsa, online olan diğer Dj arkadaşa yaynı vermlidir. Böylece Canlı yayın devam etmelidir.
15- Yayın devirlerinde ve isteklerin nazik ve anlayışlı olunacaktır.
16- Dj’ler arasında ve Dj-dinleyiciler arasında asla tartışma olmayacaktır.
17- Nicklerinde ayıp kelimeler içeren dinleyiciler uyarılmalı ve nickinin değiştirmesi sağlanmalıdır. Aksi halde Radyodan uzaklaştırılmalıdır.
18- Radyoda Rahatsızlık ve gerginlik yaratan Dinleyici önce uyarılmalıdır. Devam ediyorsa yazı yazması engellenerek tekrar uyarılmalıdır.
19- Dinleyici eğer argo kelime ediyorsa,Reklam yapıyorsa, herhangi bir radyo yada nickinin sonunda FM yazıyorsa hemen Banlanacaktır.
20- Yukarıdaki Radyo Kulları ihtiyaç duyulduğu zaman EK kurallar ilave edilecektir, Tüm DJ’ler yukarda bulunan kuralları okumuş ve kabul etmiş Sayılacaktır.
      BordoMavi FM Yönetimi
''Kendini Bilene Kural Gerekmez Edeple Gelen Hürmetle Gider...RADYO KURUCULARI:(Mehmet salih Şimşek)**(YÜCEL REVİ)(ÖZKAN KAYMAK)DJ_LERİMİZ.:(DJ-MEHMET SALİH ŞİMŞEK)**(DJ_USTURA)**(DJ_DAMLA)**(DJ_PİSTON_61)**(DJ_SERDAR) **(DJ_SU*MİSALİ)**(DJ-LEYLA)**(DJ-MUSTAFA)**(DJ-YAKAMOZ ESRA)**(DJ-OFLU DURSUN)**(DJ-SEHER YELİ)*(DJ_BÖCÜKK)**(DJ_YORGUNO61)**(DJ-FAROZLU)**(DJ-BUZ MAVİSİ)**(DJ-ESİNTİ)**(DJ-AYENO8)**(DJ-YAĞMUR)**(DJ_YAKAMOZ)**(DJ_MUHLİS)**(DJ-!_N_C_!_)**(DJ_RIZA)**(DJ-ÖZLEM)**(DJ_YAHYA)**(DJ_PRENS)* DaMarDan gİReR TrİBe SoKarıM ÇeKer GiDeR KrİzE SoKaRım Ayık oLL...! ''
 
İP Adresiniz ; 54.158.219.248